Állásajánlatok

Ha érdekel az ingatlanfejlesztés, az építőipar, és szívesen kipróbálnád magadat nálunk, csatlakozz a Metrodomhoz! Műszaki (kivitelezési), és adminisztratív területekre egyaránt keresünk munkatársakat, ha az alábbi hirdetések valamelyike felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a hr@metrodom.hu e-mail címen. A pozícióra kattintva a hirdetést pdf-ben elmentheted, vagy elküldheted barátaidnak is, akiket esetleg érdekel az állás.

ONLINE MARKETING ASSZISZTENS

Főbb feladatok, munkák

Marketing területen képzeled el a további szakmai karriered? Nem tudod elképzelni a napod a social media nélkül? Egy érdekes munkakört keresel, ahol hasznosíthatod a tudásod és rengeteg tapasztalatot tudsz szerezni?

Jó helyen jársz, mert piacvezető lakóingatlan-fejlesztő cégként új Online marketing asszisztens munkatársunkat keressük kreatív feladatokra.

Amivel foglalkozol, ha nálunk dolgozol majd:

  • social media kommunikáció támogatása
  • online felületek naprakészen tartása (honlap, apróhirdetések stb.)
  • fotók készítése, szerkesztése, alap grafikai feladatok elvégzése
  • statisztikák, riportok készítése
  • online hirdetések kezelése és még sok más érdekes feladat az online marketing területén
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • piaci trendek és versenytársak figyelése, új javaslatok kidolgozása
  • egyéb marketing és kommunikációs projektekben asszisztensi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • rendelkezz felsőfokú marketing végzettséggel és legyen legalább 1-2 év tapasztalatod online marketing területen
  • ismerj legalább egy képszerkesztő/grafikai programot
  • előnyt jelent, hogyha értesz a fotózáshoz
  • a napi munkádhoz szükséged lesz legalább középfokú angol nyelvtudásra szóban és írásban is
  • legyen kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséged

Amit kérünk tőled:

  • legyél proaktiv, kreatív és vidám személyiség
  • tudj önállóan dolgozni és légy magabiztos
  • hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni

Amit adunk

  • teljes csomagot kapsz: versenyképes fizetés, bónusz lehetőség, magán egészségbiztosítás, angol nyelvi képzés, tréningek, céges mobiltelefon, laptop
  • nemcsak minden nap meleg ebédet biztosítunk, hanem korlátlanul kávézhatsz és teázhatsz is
  • a jó hangulatú, kellemes légkör, modern iroda
  • van saját futó-, bringa-, és kirándulócsoportunk, melyekhez csatlakozhatsz és részt vehetsz a szervezett programokon

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület