Állásajánlatok

Ha érdekel az ingatlanfejlesztés, az építőipar, és szívesen kipróbálnád magadat nálunk, csatlakozz a Metrodomhoz! Műszaki (kivitelezési), és adminisztratív területekre egyaránt keresünk munkatársakat, ha az alábbi hirdetések valamelyike felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a hr@metrodom.hu e-mail címen. A pozícióra kattintva a hirdetést pdf-ben elmentheted, vagy elküldheted barátaidnak is, akiket esetleg érdekel az állás.

MŰSZAKI MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák

  • bérlakások, berendezések karbantartása
  • időszakos ellenőrzési és karbantartási munkák elvégzése
  • az előforduló üzemzavarok okainak megállapítása, hibák kijavítása, kijavíttatása
  • üzemeltetési feladatok (beleértve a kivitelezési/felújítási munkálatok kezelését (pályáztatás, ajánlatkezelés), illetve bútorok, beépített bútorok, háztartási gépek beszerzése, karbantartása
  • az elvégzett munka ellenőrzése, a szükséges dokumentációs tevékenység végrehajtása
  • a megvásárolt lakások műszaki átvétele, annak dokumentációja
  • lakások műszaki átnézése birtokbaadás előtt (a foglaló beérkezése előtt)
  • a mérőórák kezelése ingatlanonként
  • ingatlanok bérlőnek történő átadása
  • vállalat képviselete a műszaki bejáráson

Az álláshoz tartozó elvárások

  • megfelelő szakirányú végzettség
  • igényes, önálló munkavégzési képesség
  • szerelési, javítási munkában szerzett tapasztalat
  • probléma megoldó képesség
  • műszaki beállítottság
  • munkabírás
  • ingatlankezelési területen szerzett tapasztalat

Amit adunk

  • versenyképes fizetés
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú biztos munkahely
  • céges mobiltelefon
  • magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • meleg ebéd (választható menüből)
  • jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

MŰSZAKI VEZETŐ

  • műszaki osztály vezetése, operatív irányítása és ellenőrzése
  • lakóingatlan projektek tervezésével, kivitelezésével kapcsolatos projektmenedzseri feladatok ellátása
  • kisebb méretű ingatlanfelújítási munkák irányítása
  • elkészült új építésű ingatlanok műszaki átadás-átvételében való részvétel
  • kalkulációk, kimutatások készítése
  • műszaki ütemtervek naprakészen tartása, költségvetés nyomon követése
  • projektek alakulásának rendszeres ellenőrzése, kooperációkon történő részvétel

  • felsőfokú végzettség
  • lakóingatlanok kivitelezésében, felújításában szerzett tapasztalat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • határozott fellépés
  • projektmenedzseri tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit adunk