Állásajánlatok

Ha érdekel az ingatlanfejlesztés, az építőipar, és szívesen kipróbálnád magadat nálunk, csatlakozz a Metrodomhoz! Műszaki (kivitelezési), és adminisztratív területekre egyaránt keresünk munkatársakat, ha az alábbi hirdetések valamelyike felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a karrier@metrodom.hu e-mail címen. A pozícióra kattintva a hirdetést pdf-ben elmentheted, vagy elküldheted barátaidnak is, akiket esetleg érdekel az állás.

GARANCIÁLIS MUNKATÁRS (KARBANTARTÓ)

Főbb feladatok, munkák

  • a lakók által bejelentett meghibásodások feltárása és kezelése
  • kisebb burkolási hibák helyreállítása: egyenetlen burkolati részek igazítása, fugarepedések, csempelapok felválásának javítása
  • kőművesmunkából visszamaradt apróbb hibák korrigálása, legyen szó falrepedésekről, mennyezeti vagy vakolati hibákról
  • kisebb festési munkák
  • a munkavégzéshez szükséges áru- és alkatrészbeszerzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • önálló, igényes munkavégzés, proaktív szemlélet
  • szerelési, javítási munkákban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
  • problémamegoldó képesség, műszaki beállítottság
  • legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben

Előny: építőiparral kapcsolatos szakmunkás bizonyítvány (festő, burkoló, kőműves vagy egyéb építőipari végzettség)

Amit adunk

  • hosszútávú, stabil biztos munkahely
  • meleg ebéd (választható menüből)
  • céges mobiltelefon
  • magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • jó hangulatú, kellemes légkör
  • piacképes fizetés

Amire számíthatsz:

  • meleg ebédre minden irodában töltött napon, a saját részre kialakított ebédlőnkben, ahol még csocsóasztalt is találsz!
  • céges csapatépítőkre, kirándulásokra, családi napokra, közös koncertekre és meccsnézésekre
  • fiatalos, de egyben családbarát munkahelyre
  • sportolási lehetőségekre (futásra, biciklizésre, túrázásra)

Munkavégzés helye

Budapest