Állás

Ha érdekel az ingatlanfejlesztés, az építőipar, és szívesen kipróbálnád magadat nálunk, csatlakozz a Metrodomhoz! Műszaki (kivitelezési), és adminisztratív területekre egyaránt keresünk munkatársakat, ha az alábbi hirdetések valamelyike felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a hr@metrodom.hu e-mail címen.

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:
• alvállalkozók munkájának koordinálása
• a kivitelezést vezetése ütemterv szerint
• anyagrendelések időben történő leadása
• minőség-ellenőrzés keretében az épített szerkezetek ellenőrzése
• alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele
• teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása
• alvállalkozói naplók ellenőrzése, heti bejegyzések készítése
• munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• építőipari végzettség
• kivitelezési munkában való jártasság
• felhasználó szintű számítógépes ismeretek
• pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:
• Budapest

GARANCIÁLIS MUNKATÁRS

• új építésű lakásainkban felmerülő kisebb garanciális
javítások elvégzése (festés javítás, fugajavítás, ajtó-ablak beállítás)
• karbantartási munkák elvégzése

• műszaki beállítottság
• kulturált megjelenés
• saját autó szükséges

• 1095 Budapest, Mester utca

SZOFTVERÜZEMELTETŐ

• 100 fős vállalat IT infrastruktúrájának napi
működtetése
• felhasználók támogatása
• hiba felderítés-elhárítás
• eszközállomány kezelése (szerverek, desktopok,
laptopok, mobileszközök, hálózati eszközök)
• kapcsolattartás a szolgáltatókkal (VOIP, internet stb.)
• IT-igazgató támogatása
• fejlesztési projektek (szoftver és komplett
megoldások) kísérése

• szoftverüzemeltető középfokú vagy OKJ
végzettséggel
• rendszerszintű gondolkodás
• felhasználóbarát, türelmes hozzáállás
• önálló munkavégzési képesség
• angol nyelvtudás
• pályakezdők jelentkezését is várjuk

B303

Ha felkeltette érdeklődésedet valamelyik állásajánlatunk, fényképes önéletrajzodat e-mailben várjuk a következő címre:

Birszki Tímea
HR igazgató
hr@metrodom.hu